• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Princi William dhe Kate Middleton së shpejti do shpallen mbreti dhe mbretëresha e Anglisë

Sipas revistës OK!, princi William dhe Kate Middleton do të kurorëzohen si mbreti dhe mbretëresha e Anglisë, në një ceremoni prej më shumë se 100 milion $.

Prince-William-King-Kate-Middleton-Queen-August-2016-250x347
Publikimi tregon se një burim i afërt me pallatin mbretëror ka konfirmuar se princi Charles dhe mbretërsha Elizabeth II do të heqin dorë nga froni, që të kurorëzohen si mbretër, Duka dhe Dukesha e Kembrixhit.

willdespot
”Të lejojnë që William dhe Kate të bëhen mberërit e ardhshëm, është ajo që ka nevojë monarkia dhe ata janë të gatshëm të sakrifikojnë nga vetja për fronin… Kurorëzimi i tyre do të jetë ngjarja e shekullit”- është shprehur burimi i afërt mbretëror.