• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Princesha Eugenie i uron pranverën të gjithëve me momentet më të lumtura të familjes së saj

Pranvera nuk mund të ishe më shumë e bukur se kaq për Princeshën Eugenie dhe djaline saj të vogël. Mbesa e Mbretëreshës Elizabeth ndau një foto të re familjare ditën e djeshme në ‘Instagram’. Ajo ka pozuar pranë një peme të lulëzuar me bashkëshortin, Jack Brooksbank dhe djalin e tyre të porsalindur, August, i cili erdhi në jetë në 9 shkurt.

“I urojmë të gjithëve Gëzuar Pashkët dhe një pranverë të lulëzuar”, ka shkruar Eugenie krah postimit të saj. Princesha dhe Jack vendosën ta sillnin në jetë fëmijën e tyre në këshjellën Frogmore Cottage./revistawho.com