• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit

Disa kohë më parë në media qarkulloi lajmi se Princ Leka dhe Princeshë Elia Zaharia do të bëhen prindër për herë të parë. Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundit dhe burime për “Who” tregojnë se çifti i njohur janë bërë prindër të një vajze.

Emri i vogëlushes nuk bëhet i ditur, ndërsa gjendja shëndetësore e saj dhe e Princeshë Elias është mjaft e mirë./revistawho.com