• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Princ Leka dhe e vogla Geraldinë na sollën kartolinën më të bukur të verës

Princ Leka së bashku me familjen po i kalojnë pushimet në Gjirin e Lalëzit e duket se po ia kalojnë për mrekulli. Këtë e vërteton foto që Princi ka postuar në Instagram e që mund ta quajmë si kartolinën më të bukur të verës.

Leka shfaqet i buzëqeshur teksa mban mbi supe të voglën Geraldinë dhe përshëndet ndjekësit e tij.

“Duke ju përshendetur nga pushimet e verës me beben Geraldinë”, -shkruan Leka.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HRH Crown Prince Leka (@princleka)