• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Princ Harry fotografohet në privatësi të plotë

Princ Harry është fotografuar në Kaliforni, pranë shtëpisë së tij me qenushin e familjes teksa luan dhe zhyt këmbët në det. Paparacët e kanë fotografuar në momentet e veçanta dhe dukej qartë që princi ishte shumë i qetë dhe i lumtur pavarësisht trazirave të muajve të fundit.

Burime për ‘People’ shprehen se princi është në një periudhë shumë të mirë me pritjen e bebes së dytë dhe ecja zbathur me qenin buzë detit është terapia e tij.

Meghan dhe Harry e kanë gjetur shtëpinë e tyre dhe ajo është Kalifornia./revistawho.com