• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Prezantuesja italiane dashuri në luks, mëngjeseve me Range e darkave me Lotus (FOTO)

Prezantuesja historike e programit të mëngjesit në “Canale 5” Federica Panicuci pasi i ka dhënë fund lidhjes dhjetëvjeçare me Mario Fargetta-n, ka gjetur një dashuri të re në krahët e Marco Bacini-t. Moderatorja 48-vjeçare ka nisur një histori romantike me zotërinë e pasur 9 vite më të ri se ajo, dhe tashmë dalin hapur. “DiPiu” ka fotografuar çiftin në mëngjes mbi një Range Rover e më pas në mbrëmje me një “Lotus” luksoze.

1662416_scansione0030