• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Preket nga ‘Covid-19’ ylli i filmave indianë bashkë me vajzën 8-vjeçare

Aktorja e njohur indiane, Aishwarya Rai Bachchan dhe vajza e saj Aaradhya janë infektuar me ‘Covid-19’. Nënë e bijë kryen testimin pasi mësuan se bashkëshorti dhe vjehrri i aktores ishin infektuar me virusin.

“Aishwarya Rai Bacchan dhe vajza e saj kanë rezultuar gjithashtu pozitive me ‘COVID-19’. Ne dëshirojmë që familja Bachchan ta kalojë sa më shpejt këtë situatë dhe i urojmë shërim sa më parë”, shkruhej në postimin e ministrisë së shëndetësisë në ‘Twitter’.
Mumbai vendi ku Aishwarya Rai Bachchan jeton është ndër qytetet indiane më të prekur nga ‘Covid-19’, me gjithsej 850,000 persona pozitivë./revistawho.com