• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Prej kohësh në një lidhje, zbulohet identiteti i partnerit të Fjoralba Ponarit

Moderatorja Fjoralba Ponari është prej kohësh në një lidhje. Edhe pse është treguar gjithmonë mjaft e rezervuar, pak ditē më parë ajo i bëri kuriozë të gjithë teksa publikoi një foto krah partnerit, por duke i mbuluar fytyrën me një “emoji” zemër.

“Newsbomb.al” ka zbuluar se partneri i moderatores quhet Françesko dhe është atlet në sportin e xhudos në Tiranë.

Më poshtë mund të shihni edhe portretin e Françeskos, të cilin Fjoralba ishte munduar ta mbante të fshehtë duke ruajtur privatësinë e tij. Megjithatë vlen të themi se moderatorja dhe partneri i saj formojnë një çift shumë simpatik.