• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Pranverë në shkurt, si do jetë moti sot dhe ditët në vazhdim

Pas ditëve pa mbarim të shiut prej 1 jave moti ka qenë i kthjellët dhe me temperatura të larta. Maximumi i tyre ka arritur në 17 gradë në mesditë. Këto kushte do na ndjekin edhe në ditët në vazhdim, të paktën edhe për 1 javë.

Në mbrëmje kujdesuni të visheni pasi temperaturat do të bien deri në 4 gradë në mënyrë graduale./revistawho.com