• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

Pranverë e parakohshme, ja sa do të rriten temperaturat sot

Moti sot do të jetë i qëndrueshëm në të gjithë territorin e vendit. Më së shumti do ketë kthjellime dhe kalime vransirash të herë pas hershme. Temperaturat do pësojnë një rritje të lehtë nga dje duke arritur në 17 gradë celcius. Ndërsa në vlerat minimale mbetemi tek 8 gradë celcius.

Ky mot do të na shoqërojë deri në fundjavë. /revistawho.com