• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Këshilla

Pranvera po afron, këto fustane do bëjnë “namin” këtë sezon

Pranvera nuk është dhe shumë larg, prandaj duhet të fillojmë që tani të mendojmë për garderobën e re.

Por çfarë modelesh duhet të veshim këtë sezon? Stilistët dhe kritikët e modës na e kanë bërë shumë të lehtë zgjedhjen.

Fustanet janë gjithmonë një zgjidhje e mirë, pasi të kursejnë mundin e kombinimit sidomos kur ata janë me printe me shume printe. Jeshilja dhe printet e xhunglës janë një prej trendeve më ‘in’ të këtij sezoni dhe pritet t’i shohim në të gjitha rrugët e kryeqytetit.

Gjithashtu veshjet me pika nuk kanë ndërmend të ikin as këtë sezon.

Më poshtë do të gjeni veshjet që me ardhjen e pranverës do i shohim kudo.