• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

Pranvera është pranë, si do të jetë moti sot

Moti për ditën e sotme do të jetë i qëndrueshëm. Diell që po na shoqëron dhe temperaturat që do ngrihen me kalimin e orëve në të gjithë vendin, po sjellin më në fund frymën e pranverës. Në maximumin e tyre temperatura do arrijnë 17 gradë celsius ndërsa minimumi për sot ka qenë 5 gradë celsius në orët e para të mëngjesit. Edhe ditët në vazhdim do jemi në të njëjtat kushte atmosferike, por me temperatura më të larta./revistawho.com