• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Modë

Pranvera është afër dhe këto janë 10 modelet e mini-çantave që ju duhen me patjetër

Me siguri të gjithë e keni vënë re se si çantat e vogla që kanë qenë një trend në vitet ’90 janë rikthyer sërish në modë. Me kalimin e viteve është përmirësuar forma, modeli, madje edhe janë shtuar larmishëritë e ngjyrave.

Tanimë mjafton që në “kutinë” e vogël të fusni telefonin, mbase një pako orbit, një lipstick dhe kaq mjafton. Më poshtë ju sjellim 10 modelet më të preferuara të çantave që nuk duhet të mungojnë kurrsesi në ‘look-un’ tuaj të përgjithshëm sipas ‘Cosmopolitan’:/revistawho.com