• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pranoi se është biseksuale, zbulohet lidhja e Rita Orës me modelen e njohur

Sapo u publikua kënga e re Rita Orës në bashkëpunim me Cardi B, Bebe Rexha dhe Charli XCX e titulluar ‘Girls’, një sërë komentesh ju drejtuan vajzave. Rita Ora deklaroi se është bisekesuale për herë të parë dhe kjo i bëri mediat të hedhin supozime për një të dashur të mudshme të saj.

Image result for rita ora and cara

Sipas ‘The Sun’ ish e dashura e Ritës është Cara Delevingne, supermodelja shumë e njohur për publikun e cila disa vite më parë ishte gjithmonë në shoqërinë e këngëtares së njohur. Madje kjo e fundit e quante ‘Wifey’ (gruaja ime), pavarësisht se asnjëherë dyshja e njohur nuk i ka pranuar ose mohuar fjalët që hidheshin lart e poshtë, por kënga ka zbuluar gjithçka. Shumë detaje që lidhen me dy vajzat simpatike janë fshehur bukur në tekstin e këngës, që ka rezultuar një hit./revistawho.com

Image result for rita ora and cara

CLOSE
CLOSE