• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Instant Articles, Jetë, Këshilla, Lajme

Prag Krishtlindjesh, ja vajzat e njohura shqiptare që shkëlqyen me të kuqe

Ngjyra e kuqe është shumë elegante dhe tërheqëse. Duket perfekte për atmosferën e festave të fundvitit, ndoshta kjo është një nga arsyet pse kemi parë shumë të famshme shqiptare që e kanë përdorur në veshjet e tyre. Në kombinime duhet të tregosh shumë kujdes me detajet, pasi askush nuk do të donte të dukej e ekzagjeruar. Me ardhjen e festave të fundvitit, nëse ende nuk keni ide se si do visheni në natën e ndërrimeve të viteve, mund të merrni pak inspirim nga këto foto. Mundohuni që ta thyeni veshjen e kuqe me një detaj bezhë ose të zezë. Në të kundërt, kushtojini vëmendje grimit dhe aksesorëve.

1. Bleona Qereti

2. Nora Istrefi

3. Flaka Krelani

4. Roza Lati

5. Liberta Spahiu

6. Kejvina Kthella

7. Fjoralba Ponari

8. Albërije Hadërgjonaj/revistawho.com