• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Pra, Victoria Beckham ha atë që ne kemi kohë që e shmangim… Dhe është kaq e dobët

Victoria Beckham i habiti të gjithë me një deklaratë të dhënë në podcast-in “River Café’s Table 4”. Një nga temat që u prek ishte pikërisht ushqimi, për të cili Victoria ka dalluar si personi që është e fiksuar pas dietave. Por ushqimi i saj i preferuar është surprizë e papritur. Buka integrale lyer me kripë është gjithçka ajo do kur ka neps. Më tej pranoi se nuk ha shumë, por në një darkë mund ta shoqërojë ushqimin e saj me një pije, ndërsa u bën shoqëri të tjerëve që hanë!

Me pak fjalë për të qenë si Victoria duhen bërë ushtrime çdo ditë dhe duhet të hash bukë integrale me kripë kur të kap nepsi./revistawho.com