• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pra bëhuni gati, sepse Elhaida Dani po “zien” diçka…

Me një video në llogarinë e saj, Elhaida Dani ka njoftuar një datë tejet të rëndësishme.

“It’s a wrap. Mbani shënim datën, 20 shtator”, ka shkruar këngëtarja krah videos ku shfaqet në një studio muzikore.

Nga suspansa e krijuar, Dani ka lënë të nënkuptohet se do të sjellë krijime të veçanta pasi i tillë është dhe lançimi që artistja ka zgjedhur.

Elhaida zgjodhi të fshinte çdo postim të mëparshëm në ‘Instagram’, duke i dhënë kështu vëmendjen e duhur prurjeve të reja, detajet e të cilave nuk i ka zbuluar ende./revistawho.com

https://www.instagram.com/reel/CTpqfvCqDoY/?utm_medium=copy_link