• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Postimi i fundit i Bietës merr vëmendjen e të gjithëve, moderatorja shkruan këto fjalë për Albanin dhe vajzën e tij

Moderatorja e njohur, Bieta Sulo ka ndarë momente të ndryshme nga pushimet me familjen e saj. Mes gjithë eksperiencave të veçanta në natyrë dhe det, ka dalluar postimi i fundit i Bietës, e cila ka publikuar një foto të partnerit të saj, Alban Dudushi me vajzën, Joelle.

“Këtu pastaj ndalemi një moment. Bown down përpara mbretit dhe princeshës”, ka shkruar Sulo krah postimit, i cili me siguri ka marrë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të moderatores. Ajo ka treguar me postimet e ndryshme se gëzon një raport për t’u pasur zili me Joelle dhe duket se gëzon dashurinë më të madhe dhe dedikimet më të veçanta për të.
Kujtojmë se në urimin surprizë në ditëlindjen e Bietës, Joelle theksoi se moderatorja është shoqja e saj dhe se ndajnë çdo sekret bashkë, duke treguar kështu dhe lidhjen e fortë të të dyjave.