• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Postimi i fundit i Adele merr vëmendjen e të gjithëve, këngëtarja zgjedh veshjen më ‘in’ të vjeshtës

Pak para performancave që do të sjellë në skenë shumë shpejt, Adele ka ndarë një foto në llogarinë e saj ku shfaqet e gjitha e veshur ne xhins.

“3 ditë të mbetura”, ka shkruar Adele krah postimit të fundit në ‘Instagram’ ku shfaqet e veshur me xhinse dhe xhaketë xhins me flokët e kapur dhe maskën e vënë.
Menjëherë pas këtij postimi fansat kanë lënë një sërë komentesh duke e pyetur Adele se kur do ta publikojë albumin e radhës muzikor.
Ylli ndërkombëtar nuk ka zbuluar asnjë detaj, ndonëse ndjekësit po presin prej kohësh të dinë se kur do të vijnë këngët e reja të saj./revistawho.com

View this post on Instagram

3 days to go ♥️

A post shared by Adele (@adele) on