• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Po sikur të të ftonin në një ditëlindje dhe ‘dresscode’ të ishte “vishu me rrjetë” siç bëri Cardi B?

Cardi B ka festuar ditëlindjen e 29-të dhe me një festë që si kod veshjeje kishte gjithçka që ngjan me një rrjetë dhe është e tejdukshme. Fotot e yjeve që ishin të ftuar treguan sesa seriozisht e kanë marrë kodin e veshjes dhe të gjitha pamjet po bëjnë pamjen e rrjetit . Vetë Cardi B ish mbuluar me bizhu të shtrenjta dhe kish vesh një crop-top, të brendshme dhe geta rrjetë. Pati dhe nga ata që nuk e vranë shumë mendjen dhe u veshën siç deshën, por më së shumti ishin djem. Vajzat përfituan për të nxjerrë në pah ca asete./revistawho.com