• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Po sikur të kopjojmë pak Ledinën për rrobat e banjës? (Se për trupin pak vështirë)

Ledina Çelo vazhdon të jetë një nga mamatë më seksi VIP dhe po komentohet gjithmonë e më shumë për fizikun e saj e për pozat që ka publikuar së fundmi në profilin e saj të ‘Instagram’.

Ama ne vumë re zgjedhjet e saj në rroba banjo. Herë ‘body’ të zi, herë leopard e kur zgjedh të nxjerrë tamam fizikun dhe tatuazhet, vesh rroba banko portokalli me prerje që mbulon mjaftueshëm, por tregon më të mirat e Ledinës.

Që fizikun e saj dhe pas lindjes së dy fëmijëve e admirojnë shumë vajza, as nuk e vëmë në dyshim, ama se i kopjoni dhe pak nga stili i veshjeve të plazhit nuk bëni keq./revistawho.com