• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Po, Sara ha më shumë se Ledri. Ku qëndron problemi këtu?

Sara Hoxha ka publikuar një foto të tavolinës së ushqimit me Ledrin përballë. Partnerja e këngëtarit zbuloi se mes tyre, personi që ha më shumë është vetë ajo. Foto i tregon të gjitha, por Sara kërkon vetëm një gjë: “Mos më gjykoni”.

Sara nuk bën sikur ushqehet me sallatë në rrjete sociale dhe këtë e kanë vënë re të gjithë. Ajo ka zgjedhur të përfaqësojë imazhin e një vajze të vërtetë dhe një nga rastet kur e tregoi hapur është edhe ky.

A ka ndonjë problem me sportivitetin e saj? Ne jemi të bindur që jo!/revistawho.com