• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Po përjeton periudhën më të ëmbël, por çfarë i ka mbetur ‘peng’ Olta Bokës nga këto ditë?

Këngëtarja e njohur, Olta Boka, është në ditët e fundit të shtatzënisë. Mirëpo ditët e nxehta të verës e kanë bërë tê mendojë edhe për plazhin. Për të krijuar një atmosferë plazhi këngëtarja ka vendosur një pamje deti në televizor, ka marrë kapelen dhe librin dhe ka vendosur me humor të ‘kalojë’ një ditë në ‘bregdet’. “Ndërkohë në një verë paralele unë jam duke shijuar plazhin, diellin, kripën dhe ndonjë coctail”, shkruan Olta. Edhe pse këngëtarja po përjeton periudhën më të bukur, pak plazh do i mungonte të gjithëve.