• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Po ju kishit parë si këto ftesa? Ja si e kanë ideuar dasmën e tyre Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi

Moderatorja e dashur e ‘Digitalb’, Jonida Vokshi pritet të kurorëzojë dashurinë me partnerin e saj, aktorin kosovar Bensik Krapi në një ceremoni speciale këtë muaj. Ishte Jonida ajo e cila tregoi në ‘Xing me Ermalin’ se shumë shpejt do të martohej pas një marrëdhënie disavjeçare me producentin e njohur.
Megjithatë pas këtyre lajmeve, shumë pranë momentit të veçantë, ‘Xing.al’ ka zbuluar një foto të ftesave të dasmës se Besnikut dhe Jonidës. Ato janë në formën e guackave të detit, të zbukuruara me perla duke lënë kështu të kuptohet se ceremonia do të mbahet pranë detit.
Dasma e dyshes pritet që përveç familjarëve dhe të afërmëve të ketë të ftuar dhe një sërë emrash të njohur nga ‘showbiz-i’ shqiptar, të cilët do të jenë pranë Vokshit në një moment special si ai i kurorëzimit të dashurisë./revistawho.com