• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Vetëm në WHO

Po, është vapë, por këtë verë u dashkan flokët lëshuar dhe me një detaj

Për shkak të motit përvëlues, zgjidhja më e mirë që gjejmë shpeshherë është t’i kapim flokët. Por këtë verë në modë janë flokët lëshuar, por me një detaj. Këtë na e kanë treguar vajzat e njohura të cilat kohët e fundit janë shfaqur me flokë lëshuar e të lagur. Ideja nuk është thjesht të lagni flokët, por edhe t’i bëni ato të duken të ç’rregullta e jo perfekt. E bukura e këtij modeli është se i shkon edhe flokëve të gjatë, edhe të shkurtë, me apo pa baluke dhe çdo lloj ngjyre.

Tayna
Barbana Dini
Kida
Samanta Karavella
Xhensila Myrtezaj