• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Po aq simpatik kur ka qenë dhe fëmijë, reperi i njohur na kthen pas në kohë

Ledri Vula është një nga reperët më të dashur për publikun shqiptar. Për tu lidhur akoma dhe më shumë me fansat e tij, Ledri mundohet të jetë sa më shumë aktiv në rrjetet sociale. Ditën e sotme reperi vendoste të surprizonte të gjithë ndjekësit e tij të ‘Instagram’ me disa foto shumë interesante. Në të njejtën orë Ledri ka postuar tre fotografi nga periudha të ndryshme të fëmijërisë. Këto foto kanë tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithëve, por ajo që vihet re është se tipari i vetëm që Ledri ka ‘trashëguar’ që nga fëmijëria, janë flokët kaçurrela.  /revistawho.com