• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Plot të qeshura dhe përqafime, Bieta Sulo ndan videon më të ëmbël të darkës pranë Kroit

Moderatorja e ‘Ftesë në 5’, Bieta Sulo ka ndarë mbrëmjen e sotme një nga videot më të ëmbla pranë vogëlushit të saj, Kroi.

Me anë të pamjeve të publikuara, Bieta ka treguar se ka zgjedhur ta kthejë në një lojë së bashku me djalin, konsumimin e vitaminës C, e cila vjen në ndihmë të imunitetit dhe shëndetit të njerëzve.

Ajo çfarë bie tjetër në sy përveç puthjeve dhe përqafimeve, është dhe ngjashmëria e madhe e Kroit me Bietën.

Komentet e ndjekësve në ‘Instagram-in’ e Sulos kanë qenë të menjëhershme dhe shumica prej tyre kanë komplimentuar raportin e saj me djalin, duke theksuar se duken shumë të ëmbël që të dy./revistawho.com

View this post on Instagram

Vitaminaaaaa C 😋 (i bejme shpjegimet me loje)

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on