• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Plot diell dhe argëtim, Amarda Toska tregon aktivitetet e ditës së sotme në kopshtin gjigand të shtëpisë

Amarda Toska ka ndarë momente të ndryshme me ndjekësit e saj në ‘Instagram’ ku ka treguar rutinën përgjatë ditëve të vetizolimit së bashku me njerëzit e saj më të dashur.
Së fundmi moderatorja ka publikuar disa video në ‘Instastory’ ku shfaqet babai i saj duke luajtur me Joelin. Në videon pasardhëse duket se familja po shijon rrezet e diellit duke gatuar në kopshtin e shtëpisë.
Me siguri këto duhet të jenë momentet më të bukura të familjes, e cila ka zgjedhur që t’i shijojnë bashkarisht ditët e karantinimit, teksa temperaturat kanë nisur të rriten gradualisht.