• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Personazhet e tv qenkan ndryshe nga sa i shohim në ekran?! Dojna s’është hiç dakord

Ekziston një stereotip që i ka shoqëruar përherë personazhet e njohur, që janë ndryshe nga se shfaqen në ekran dhe ndryshe ne realitet. Të tillë mendim e ka shprehur edhe një prej ndjekësve të Dojna Memës në llogarinë e moderatores ku ka pasur mundësinë të tregojë çfarë i bezdis më shumë në rrjetet sociale.

Megjithatë Dojna nuk ka rënë aspak dakort me këtë.

“Mua përshembull më bezdisin komente të tilla. Ku e di ky se si jam unë në jetën përtej ekranit?! Apo thuaj, ka patur një ditë të vështirë dhe i duhet ta nxjerrë mllefin diku”, ka shkruar Dojna.

Pra nëse nesër jua shkrep mendja të shkruani se ç’mendoni për personazhet e njohur mendohuni 2 herë, të paktën tek Dojna që nuk bie dakord me këtë stereotip e shumë të tjera./revistawho.com