• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Modë

Përpara Nicki Minaj e ka veshur Era Istrefi dhe Ronela Hajati (FOTO)

Ndodh shpesh që këngëtaret shqiptare kopjojnë ato të huaja në stilin e veshjeve, por këtë herë ka ndodhur e kundërta. Madje dy këngëtaret shqiptare e kanë veshur një vit më parë. Bëhet fjalë për xhaketën transparente hologram të cilën Nicki Minaj e ka veshur në setin e fundit fotografik. Këtë xhaketë ja kemi parë më parë Ronela Hajatit në këngën “Marre” dhe Era Istrefit në një koncert. Se kujt i shkon më shumë e vlerësoni ju!/revistawho.com