• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Përpara ndarjes Stine i ka bërë një këngë nënës së vajzës së tij

Pak ditë më parë këngëtari i njohur, Stine bëri publik vendimin e ndarjes nga partnerja e tij Graciela. Ata kanë patur një marrëdhënie të gjatë, e cila është bërë shpesh pjesë e mediave rozë për uljet dhe ngritjet e herëpahershme. Megjithatë duket se ky vendim është përfundmimtar.

Rezultate imazhesh për stine dhe graciela

Por e dinit që Stine i ka bërë një këngë ish-partneres para se të deklarohej ndarja?

Graciela shfaqet në klip krah Florian Tufallarit dhe kënga mban titullin ‘Fryma ime’. Kjo video është publikuar një ditë pasi Stine pranoi publikisht ndarjen. Kutojmë se dy këngëtarët janë prindër të një vajze 2 vjeç me emrin Estia./revistawho.com