• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Moti

Përgatituni për një javë me të papritura, zbuloni parashikimin e motit për ditët në vazhdim

Stina e pranverës njihet si një nga stinët më të paparashikueshme nga ana e motit. Nëse deri tani keni ndjerë se koha po ngrohet dhe keni menduar se është koha të visheni hollë, pas kësaj të hëne do ndryshoni mendim. Meterologët parashikojnë një javë të ftohtë me rrebeshe shiu në pjesën më të madhe të vendit pa pushim. Në zonat malore ka shumë shanse që të ketë edhe reshje dëbore dhe temperaturat do të pësojnë ulje në të dyja ekstremet. Datat 14 dhe 15 prill pritet të sjellin përmirësim të motit. /revistawho.com