• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Performanca më seksi e Olta Gixharit

Aktorja Olta Gixhari, ka shfaqur gjithe sensualitetin dhe sharmin që e karakterizon në këtë kërcim me balerinin e Top Channel Ledin.

Kjo performancë ka qenë ndoshta më e bukura e aktores në programin “Në një javë”.

Sapo është hedhur në youtube, videoja duket se ka thithur të gjithë fansat e saj kuriozë për lëvizjet joshëse që ka bërë biondja seksi.