• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Perëndimi i diellit dhe një femër seksi si Marina, kjo është foto më magjike që keni parë

Marina dhe Getoari janë “arratisur” sërish. Pas pushimeve në Barcelonë, çifti duket se kanë zgjedhur të pushojnë në një resort luksoz me pamje nga deti. Pak minuta më parë Marina postoi një foto teksa është duke shijuar perëndimin e diellit. Kujtojmë se ditët e fundit po përflitet se ajo nuk do jetë më prezantuese e “Proçesi Sportiv”, megjithatë nuk ka asnjë konfirmim për këtë ndryshim nga ana e Marinës./revistawho.com