• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Për shkak të disa çështjeve juridike”, Era Istrefi zbulon arsyen e mungesës së saj në muzikë

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi ka zgjedhur të sqarojë me anë të disa videove në ‘Instastory’ mungesën e saj të gjatë në muzikë.

Era ka zbuluar se ka qenë duke punuar për albumin e ri dhe se ‘Corova Virus’ bëri që pubilikimi i tij të shtyhej. Ajo ka sqaruar se për shkak të disa çështjeve juridike i është dashur të shtyjë shumë projekte, por sipas saj me rëndësi është shëndeti i të gjithëve në këto kohë të vështira.

Në mbyllje të videos, Era i ka falenderuar të gjithë ndjekësit e saj duke i përshëndetur me shumë dashuri./revistawho.com