• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Për Jonida Shehun dita e sotme ishte shumë e veçantë (FOTO)

Për prezantuesen dhe gazetaren Jonida Shehu sot ka qenë një ditë mjaft e rëndësishme.
Vogëlushja e saj Kristal ka mbushur plot 1 muaj qëkur ka ardhur në jetë, e mesa duket mami Jonida nuk ka harruar ta festojë. Ajo ka publikuar në Instagram një foto të tortës së vogëlushes në të cilën është shkruar: “1 muajshe Kristal”. Shehu është duke e shijuar këtë etapë të re në jetën e saj dhe nuk dihet se kur do t’i rikthehet ekranit në prezantimin e “Pasdite në Top Channel”./Gazeta Express/

jonida_1475082737-1192858