• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Për hir të miqësisë shumëvjeçare , Adrola dhe Kristina vendosin të bëjnë këtë tatuazh të përbashkët

Dy bukuroshet e njohura shqiptare, Kristina Baki dhe Adrola Dushi kanë treguar prej kohësh se gëzojnë një miqësi shumëvjeçare me njëra-tjetrën që prej daljeve të tyre të para përballë publikut. Pak ditë më parë vajzat u bënë bashkë për të shijuar pushimet, ndërsa së fundmi kanë vendosur të bëjnë një tatuazh të përbashkët.

Adrola dhe Kristina kanë bërë tatuazh vitin kur janë njohur, në 2012-ën dhe e kanë ndarë këtë me të gjithë ndjekësit.
“Nga ku filloi gjithçka”, ka shkruar Adrola krah postimit ku shihet e qeshur me Kristinën.
Vajzat duhet të jenë mjaft të lumtura pas këtij veprimi, duke qenë se ato e kanë treguar shpeshherë raportin shumë të ngushtë duke e quajtur njëra-tjetrën edhe pjesë të familjes./revistawho.com

View this post on Instagram

It all started here… @goldenhandsartstudio 🙏

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on