• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Për herë të parë Zuna flet për marrëdhënien e tij me Loredanën, ja si i ka raportet me Mozzik

Që prej ndarjes nga Mozzik, Loredana u përfol se mund të kishte një marrëdhënie me reperin libanez Zuna. Tashmë janë bërë muaj që këto thashetheme kanë zënë faqet e para të portaleve, mirëpo sesi qëndron e vërtet e ka sqaruar njëherë e mirë reperi. Nëpërmjet një postimi në Instagram Zuna nuk e ka pranuar lidhjen ndonëse nuk e përjashton si mundësi në të ardhmen. Gjithashtu ai nuk ka lënë pa përmendur dhe ish-partnerin e Loredanës, Mozzik me të cilin shprehet se nuk ka asnjë problem.

‘’Uff mjaft kohë pa postuar dhe më pas një çast i tillë bëhet argëtues. Unë dhe Loredana kohët e fundit kemi kaluar shumë mirë. Punuam në muzikë së bashku dhe kështu kaluam shumë kohë së bashku. Ajo është një nga artistet më të ‘egra’ në Gjermani dhe unë punoj vetëm me më të mirët !!! Faleminderit në çdo rast të gjithë Youtubers. Prandaj jepni edhe album album, por jini të sinqertë. Tani jemi duke punuar së bashku në biznes dhe e kuptojmë njëri-tjetrin. Nuk e di nëse diçka do të zhvillohet në një moment, por ne aktualisht po frekuentohemi dhe po bëjmë muzikë. Ajo është nënë beqare dhe keni respekt për këtë. Mu hidhni mua. Gjithashtu dua ta sqaroj se nuk kam asnjë problem me Mozzik. Askush nuk duhet të ndërhyjë në çështjet e tyre”, shkruan Zuna.

Kujtojmë se Loredana publikoi dje klipin e fundit, në të cilin hidhte poshtë fjalët për lidhjen me Zunën dhe u shpreh se kurrë nuk do e përfshinte Mozzik në lajme për famë, pasi ai është babai i vajzës së saj.

View this post on Instagram

Ufff ganz schön lang nichts mehr gepostet und dann direkt so ein Spaß 😂. Spaß bei Seite Loredana und ich waren in der letzten Zeit sehr oft unterwegs. Haben zusammen an Musik gearbeitet und dadurch viel Zeit miteinander verbracht. Sie ist eine der krassesten Künstlerinnen Deutschlands und ich arbeite nur mit den Besten zusammen !!! Danke auf jeden Fall allen Youtubern für die Promo weiß das zu schätzen Jungs 😉 also auch bei Album Gas geben aber jetzt mal ehrlich. Wir arbeiten gerade im Business zusammen und verstehen uns. Ob sich da irgendwann etwas entwickelt keine Ahnung aber aktuell hängen wir zusammen ab und machen Mukke. Sie ist gerade allein erziehende Mutter also habt bisschen Respekt davor. Auf mich könnt ihr ruhig drauf springen. Außerdem habe ich auch kein Problem mit Mozzik um das hier mal klar zustellen. Von uns sollte sich niemand in deren Angelegenheiten einmischen. In diesem Sinne. KMN ist die Gang. #ZunaIstImmerNochSingle #SchreibtMirDM‘s @loredana

A post shared by ZUNA (@kmn_zuna) on