• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Për herë të parë familja mbretërore do jetë në premierën e episodit të fundit të Agjentit 007

Daniel Craig do mbledhë familjen mbretërore në premierën e serisë së tij të fundit si Agjenti 007: “No time to die”. Carlo, Camilla, William dhe Kate Middleton do jenë të pranishëm më 28 shtator në Royal Albert Hall, Londër, ku do bëhet edhe premiera botërore e filmit të shumëpritur.

Premiera e këtij filmi është shtyrë 3 herë këtë vit për shkak të pandemisë, por më në fund prej fundit të shtatorit, gjithë bota do mund ta shohë nga kinematë.

Në fokus është një detyrë e re për të famshmin James Bond, i cili do shpëtojë botën nga një rrezik i madh./revistawho.com