• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Pejana dhe Kledi rrallë bëhen të ëmbël në publik, ama për ditëlindje bëjnë përjashtime

 

Në ditën e tij të lindjes, Kledi Bahiti duket se urimin më të ëmbël e ka marrë nga partnerja e tij, Pejana Elezi, e cila ka publikuar një foto shoqëruar me këto fjalë: “Gëzuar ditëlindjen shoku im i jetës, artisti i shpirtit tim, melodia ime e zemrës”.
Pejana dhe Kledi janë prej disa muajsh prindër të një vogëlushi, të quajtur Gred, fotot e të cilit i ndanë për herë të parë në dhjetor të vitit të shkuar. Kohët e fundit Kledi dhe Gred i janë veshur të dy muzikës, pasi këngëtari ka ndarë momente të ndryshme me të birin pranë pianos./revistawho.com