• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pavarësisht ndarjes nga Mozzik, Loredana vazhdon të ruajë raporte të mira me Getinjon

Loredana dhe Mozzik prej muajsh nuk janë më bashkë, por pavarësisht kësaj duket se ata vazhdojnë të ruajnë raportet e mira me familjarët e njëri-tjetrit. Së fundmi vëllai i Mozzik, Getinjo ka bërë një video ‘live’ me fansat e tij në ‘Instagram’ dhe aty ka rënë në sy mesazhi i Loredanës. ‘Iconstyle’ ka siguruar një foto gjatë videos së realizuar, në të cilën dallohet se Loredana i ka shkruar Getinjos: “Qëndro ‘cool’ vëlla” shoqëruar me figurën e një zemre.

Siç duket reperja vazhdon të ruajë respektin për vëllain e ish-partnerit dhe ndryshimet në jetën e saj dhe Mozzik nuk ka ndikuar aspak në raportet e tyre. Loredana dhe Mozzik përfliteshin prej muajsh për ndarje mes tyre, derisa reperja e pranoi gjatë muajit tetor se ata i kishin dhënë fund marrëdhënies. Ajo tregoi se ata të dy kishin nevojë për t’u distancuar nga njëri-tjetri, që ndoshta në të ardhmen të bashkohen sërish. /revistawho.com