• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Paskemi dasmë të madhe. Eraldo Rexho zbulon në “Shiko kush luan” çiftin që do martohet së shpejti

Shumë shpejt në showbizin shqiptare do kemi një dasmë të madhe. Këtë e ka zbuluar sot në “Shiko kush luan”, Eraldo Rexho. Gazetari gjatë sfidës “Ndaje ose haje” u detyrua të tregonte një sekret të një prej vajzave të njohura dhe Eraldo zgjodhi pikërisht të ndajë lajmin e bukur se Marsela dhe Vitmari do bëjnë dasmë.

Eraldo zbuloi se sapo të dalim nga izolimi, Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha do kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre me një dasmë të madhe.

Çifti më herët kanë treguar se kanë shumë të dëshirë të bëjnë një dasmë dhe ne mezi po presim.