• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pasi zbukuruan pemën, Miriami, Albani dhe Ameli ‘dërgojnë’ kartolinën më të bukur për Krishtlindje

Edhe pak kohë na ndajnë nga ditët e festave dhe gjithandej ka filluar të ndihet atmosfera e tyre. Edhe në shtëpinë e familjes Skëndëraj janë ndezur dritat e festave. Miriami, Albani dhe Ameli kanë zbukuruar pemën dhe më pas kanë shkrepur një foto mjaft të ëmbël. “Mbasi e dekoruam pemën, me urdhër të Amelisë ju nisim një puthje”, shkruan Albani në foton e publikuar. Me këtë mund të themi se tashmë kemi kartolinën më të bukur për këto Krishtlindje.