• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

Pasi thanë që u ndanë, Arbenita dhe Fero kalojnë momente të bukura pranë njëri-tjetrit

Lidhja e Arbenita Ismajlit dhe Feros ka qenë prej kohësh në qendër të vëmendjes të mediave. Së fundmi, dyshja kishte organizuar një ‘shaka’ që konfuzoi të gjithë fansat e tyre. Ato thanë se u ndanë, por vetëm disa orë më pas lajmëruan se lajmi ishte i rremë. Pas këtyre deklaratave, Arbenita dhe Fero duket se kanë vendosur të qëndrojnë pranë njëri-tjetrit. “Vendos duart në lutje për lumturinë tënde”, ka shkruar modelja në foton ku shfaqet me reperin. Kujtojmë se dyshja momentalisht kanë një lidhje në distancë, megjithatë takohen shpeshherë dhe i ndajnë momentet që kalojnë me fansat e tyre./revistawho.com