• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pasi të shikoni këtë imazh, me siguri edhe ju do të doni të dukeni si Afërdita në foton e patentës

Afërdita Dreshaj është padyshim një nga femrat më të bukura shqiptare dhe ka rënë gjithmonë në sy për fizikun dhe pamjen e kuruar. Megjithëse jeton në SHBA bashkë me familjen e saj dhe bashkëshortin, me anë të postimeve në ‘Instagram’ ajo ruan kontaktet me publikun shqiptar duke treguar pothuajse çdo detaj të jetës së saj.

Së fundmi vëmendje ka tërhequr një postim që ka bërë motra e saj, e cila na ka treguar pamjen e Afërditës në patentë. Këngëtarja shfaqet shumë e ëmbël, e qeshur dhe foto nuk duket aspak si ato që jemi mësuar të shohim. Me siguri pasi keni parë këtë foto të gjitha do të donit të dukeshit kaq mirë në patentë. / revistawho.com