• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pasi të shihni këto foto, do bindeni se Mozzik pa mjekër ngjan 13-vjeç

Mozzik ka vendosur të bëjë një ndryshim të momentit të fundit në ‘look-un’ e tij dhe këtë e ka treguar me anë të postimeve në ‘Instastory’.
Reperi ka hequr mjekrrën, pa të cilën duket shumë i vogël në moshë.

Ai ka ndarë gjithashtu një foto ku ka treguar se derisa t’i dalë mjekra, do pozojë me dorën para. Në postimin e radhës, Mozzik duket mjaft fëminor dhe i vogël në moshë. “13-vjeçar i buzëqeshur”, ka shkruar ai në foton ku nuk e ka fshehur më pamjen e plotë të tij.

Nuk dihet nëse reperi do vazhdojë të pozojë me duart para, megjithatë ndryshimi në ‘look-un’ e artistit është mjaft i dukshëm.

Kujtojmë se me anë të postimeve në rrjetet sociale, Mozzik lajmëroi disa ditë më parë, se pas suksesit të ‘Dhelpër Dinake’, është duke punuar për një tjetër projekt në muzikë./revistawho.com