• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pasi pranuan lidhjen publikisht, Ashley Benson bën këtë veprim për Cara Delevingne

Ashley Benson, partnerja e modeles së njohur Cara Delevingne, publikoi së fundmi një foto ku promovonte linjën e saj më të re të syzeve në bashkëpunim me ‘Prive Revaux’. Ajo çfarë tërhoqi vëmendjen e fansave ishte një mini tatuazh anash gjoksit ku shkruhen inicialet ‘CD’. Mesa duket aktorja dhe modelja ka vendosur të bëjë tatuazh emrin e partneres së saj duke i surprizuar të gjithë me këtë veprim. Kujtojmë se dyshja e bëri zyrtare marrëdhënien e tyre muajin e kaluar kur u shfaqën bashkë në ‘TrevorLive Gala’./revistawho.com