• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pasi pranoi lidhjen me të, Ardian Bujupi i bën të gjithë lëmsh: Është e shkuar e harruar

Mbrëmjen e kaluar, teksa ishte i ftuar në “Shiko kush luan”, Ardian Bujupi u pyet se cila është për tê “Juliet” dhe ai tha emrin e Sabrine, modelen me të cilën përflitet prej kohësh për lidhje. Mirëpo sot i ka bêrë të gjithë lëmsh. Ai tha se Zhulieta sipas këngës së tij të fundit “Juliet” është e shkuar e harruar, duke treguar kështu se në fakt ka pasur një romancë dikur mes tyre, por tani i kanë dhënë fund.

Kujtojmë se në projektin e fundit muzikor, Ardiani flet për një lidhje të shkuar dhe që tashmë kanë mbetur vetëm fotot mes dy ish-partnerëve.