• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pasi kthehet nga puna, babi Granitin e pret një surprizë

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, u bënë prindër për herë të parë gjatë muajit tetor. Këto ditë duket çifti po i shijon shumë, pasi shpesh publikojnë imazhe me Ayanën e vogël. Kështu ka ndodhur edhe pak momente më parë, kur Leonita ka zbuluar surprizën e këndshme që e pret Granitin kur kthehet nga grumbullimi me kombëtaren e Zvicrës. Ai ka qenë larg për ditë të tëra dhe menjëherë sapo është kthyer ka marrë në krahë vogëlushen e tij. “Babi është kthyer nga ditët me kombëtaren”, shkruan Leonita në foton e publikuar. Kujtojmë se shumë shpesht familjes Xhaka do i shtohet edhe një anëtat tjetër, pasi Taulanti, vëllai i Granitit, zbuloi se edhe ai do të bëhet baba për herë të parë.