• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pasi komentoi sjelljen e Princeshës Charlotte, Kate dhe William e thërrasin moderatorin e njohur në pallatin mbretëror

Pak javë më parë, moderatori i njohur Greg James u shpreh se tashmë sjellja e familjes mbretërore ka ndryshuar pasi dhe princesha Charlotte i dha dorën mësues së saj në ditën e parë të shkollës, pavarësisht rregullave të protokollit mbretëror.

Së fundmi Kate Middleton dhe Princ William kanë vendosur ta thërrasin Greg në ambientet e pallatit ‘Kensington’ për të sqaruar të gjithë deklaratën e moderatorit.

Nuk dihet ende se si ka përfunduar biseda midis tyre, por kjo pritet të bëhet e ditur në javët në vazhdim. Kujtojmë se në dalje të ndryshme publike Kate nuk i ka ndaluar fëmijët e saj të shprehin ekspresivitetin e tyre, ndonëse protokolli mbretëror ja ndalon këtë gjë./revistawho.com